Spełniam obietnice wyborcze jeszcze przed wyborami

W dniu 26 września odbyła się konferencja prasowa kandydata na Prezydenta Warszawy- Janusza Korwin-Mikkego. Podczas briefingu pod roboczym hasłem „Spełniamy obietnice przed wyborami” sztab kandydata zainstalował Startynkę. Czym jest startynka? Jest to urządzenie odliczające czas do zmiany świateł.

Akcja spotkała się z żywiołową, pozytywną reakcją kierowców. Zainstalowanie Startynek jest jednym z podpunktów postulatu kandydata KWW Wolność w Samorządzie- „Warszawa przyjazna kierowcom„. „Urządzenie ma nie tylko pokazywać ilość sekund do zielonego światła, ale także średnią prędkość z jaką należy jechać, by na następnym skrzyżowaniu trafić na zielone- jest to popularne rozwiązanie w wielu miastach na świecie.”
Startynki mają rotacyjnie pojawiać się na różnych warszawskich skrzyżowaniach wraz z informacją, że to właśnie Janusz Korwin-Mikke zamierza skończyć z dyskryminacją kierowców.

Link do relacji wideo:

Konferencja prasowa, na ktorej wyjaśniłem cel zainstalowania szybkowskazów czyli tzw. pieszczotliwie "startynek" na ulicach Warszawy

Opublikowany przez Janusz Korwin-Mikke Środa, 26 września 2018

Blog Comments

Świetny pomysł 🙂 Nareszcie ktoś chce ułatwić życie kierowcom! W dodatku widziałem, że to już w Warszawie dzięki Panu JKM zaczęło funkcjonować.
https://zapodaj.net/568fbe586d122.jpg.html

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Zobacz pozostałe wpisy